Сертификат - Другое

Учащиеся УВК «Екатеринославъ» активно участвуют в олимпиадах городского, областного, всеукраинского и международного масштаба по различным предметам, где показывают высокий уровень знаний и занимают призовые места.

Кроме того, наши ученики - постоянные участники спортивных соревнований, танцевальных турниров, художественных конкурсов и других мероприятий, которые организуются с целью раскрытия творческих способностей и талантов детей и подростков.

О демонстрации отличных результатах учащихся УВК «Екатеринославъ» на подобных мероприятиях свидетельствуют памятные грамоты, дипломы и сертификаты, которыми награждаются участники и победители мероприятий награждаются.

Український бобер

В 2007 році Україна вперше взяла участь роботі щорічного зібрання Міжнародної Спільноти «Бобер». Це сталося завдяки запрошенню одного з керівників литовських конкурсів «Кенгуру» і «Бобер» Ельмундаса Жаліса.

Зібрання відбувалося 2-6 травня в мальовничій місцевості біля містечка Пасваліса – «цитаделі» литовських бобрів.

Від України в роботі зібрання брали участь викладачі Львівського фізико-математичного ліцею Христина Трущак та Ростислав Шпакович. В травні 2008 року, на запрошення організатора польського конкурсу Мацєя Сисло, ми знову активно співпрацювали з представниками 12 країн світу в старовинному місті Торунь – провідному освітньому та науковому центрі Польщі, яке дало світу Миколая Коперника.

Конкурсні завдання, розроблені і запропоновані нашою делегацією, включені в пакети національних конкурсів країн-членів Спільноти 2007 і 2008 років. І нарешті – в 2008 році конкурс стартував і в Україні!!! У жовтні- листопаді на сайті Львівського фізико-математичного ліцею була розміщена демоверсія українського конкурсу. Всі бажаючі мали можливість ознайомитись з середовищем та типовими завданнями конкурсу. Це середовище, розроблене випускником ЛФМЛ Тарасом Шпотом, отримало схвальні відгуки від наших закордонних друзів за його компактність та широкі можливості представлення різноманітних типів завдань. А 21 грудня відбувся перший український конкурс, в якому взяли участь 1429 учнів 5-11 класів.