Колосок

Сертифікат - Колосок

«Колосок» - Міжнародний інтерактивний учнівський природознавчий конкурс, який проводять з такою метою:

• - наукова популяризація та пропедевтика природничих наук серед учнів;
  • - аналіз та запровадження сучасних освітніх зарубіжних технологій прогресивного типу в Україні;
  • - поширення та впровадження освітніх технологій національного масштабу за кордоном.

Конкурс проводять щорічно у два етапи:

• - осінній (листопад) та весняний (квітень).
  • -Мета 1-го етапу Конкурсу - пропедевтика знань учнів 1-5 класів та поглиблення знань учнів 6-11 класів з хімії, фізики та біології.
  • -Мета 2-го етапу Конкурсу - пропедевтика знань учнів 1-5 класів та поглиблення знань учнів 6-11 класів з географії, екології та астрономії.

Нагородження учасників Конкурсу

Кожен учасник Конкурсу отримує відповідний сертифікат (сертифікати):

• - сертифікатом «ЗОЛОТИЙ КОЛОСОК» нагороджуються переможці Конкурсу, які набрали понад 80% загальної кількості балів;
  • - сертифікатом «СРІБНИЙ КОЛОСОК» нагороджуються переможці Конкурсу, які набрали понад 67% кількості балів за окремим блоком завдань.